Menu
A+ A A-

Kolejna wygrana….

Drugie z rzędu zwycięstwo w V lidze odnieśli piłkarze Babiej Góry, tym razem pokonali w wyjazdowym spotkaniu Laskowię Laskowia 4-1.
Laskowia Laskowa – Babia Góra 1-4 (1-1)
Wynik sugeruje dominację naszej drużyny, jednak nie był to piłkarski spacerek. Zwłaszcza w pierwszej połowie gospodarze postawili trudne warunki, między innymi mieli dwa rzuty karne, ale ogromne zaangażowanie naszej drużyny przyniosło efekt w postaci zwycięstwa i tym samym Babia Góra jest liderem V ligi. Po dwie bramki w tym meczu strzelili M.Kłosowski i S.Basisty.
Bardzo dobre spotkanie rozegrał nasz bramkarz A. Ignaciak, który kilkakrotnie ratował nasz zespół w bardzo groźnych sytuacjach. Nie wspomnę, że obronił rzut karny, a przy drugim był bardzo blisko. Ciekawie zaprezentował się debiutujący 18-letni Krzysztof Kucek.
Skład:
A.Ignaciak, P.Lach (58 A.Stopiak), Sz.Urban, G.Skoczyk, D.Kusper, H.Konieczny, W.Szczerba, D.Kucek (80 K.Kucek), S.Basisty, M.Stopka (64 Bierówka), M.Kłosowski (83 R.Rudyk)
Dwa zdania trenera:
Wygraliśmy. Lidera mamy. Podobnie jak w spotkaniu pierwszym z Jordanowem wygraliśmy 4-1. O pierwszej połowie zapomnieć, a grać tak cały sezon jak drugą. Dzięki chłopakom za walkę.
16.08.2020 (niedziela) godz. 14.30 stadion Lipnica. Zapraszamy na mecz Babia Góra - Huragan Waksmund. Zapowiada się bardzo ciekawie. Gra lider V ligi z drugą drużyną.