Menu
A+ A A-

IX Memoriał im. dra Emila Kowalczyka w Biegach Narciarskich - zdjęcia i wyniki

W dniu 2 lutego w Lipnicy Wielkiej - Przywarówce odbył się IX Memoriał Emila Kowalczyka w Biegach Narciarskich. W tegorocznych zawodach wystartowało 160 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Wręczęnia nagród i dyplomów dokonali: Wójt Gminy Lipnica Wielka Mateusz Lichosyt, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przywarówce Bożena Marcinek oraz Kierownik Zawodów Andrzej Buroń. 
Wróżniono również najmłodszą zawodniczkę: Lenę Chmurę z Lipnicy Małej (roczniki 2015 - 4 latka) oraz Pana Jana Jurasza z (Cisiec - gm. Węgierskia Górka) - najstarszego zawodnika (rocznik 1945). 
Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Lipnica Wielka, Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lipnicy Wielkiej – Przywarówce, Sołtys i Rada Sołecka w Przywarówce. Dziękujemy serdecznie za nieocenioną pomoc Kierownikowi Zawodów Andrzejowi Buroniowi oraz Radnemu Janowi Kwakowi; Sołtysowi Józefowi Karkoszcce oraz Strażakom z Przywarówki, sędziom (sędzia główny Wojciech Hulbój), Dyrekcji, nauczycielom i rodzicom dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 oraz Ośrodkowi Zdrowia w Lipnicy Wielkiej (Lidia Scechura), sponsorom: Stanisławowi Kępce i Rafałowi Sproch, mediom, firmie odśnieżającej Zbazin, oraz wszystkim pozostałym osobom. 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapał oraz przepiękną jak zawsze atmosferę, a także wszystkim kibicom którzy dopingowali zawodników i przyczynili się do rodzinnej atmosfery; i do zobaczenia za rok.
WYNIKI IX Memoriału im. dra Emila Kowalczyka (do 6 miejsca):

Kategoria 2010 i modsi dystans 500m

DZIEWCZYNKI
1 m-ce - Emilia Hulbój – Żywiec - 00:03:38
2 m-ce - Weronika Wojtczyk - UKS Orkan Nowy Targ - 00:03:42
3 m-ce - Antonina Szczepaniec - SP Klikuszowa - 00:04:33
4 m-ce - Gabriela Michalak - SP Nr 4 Lipnica Wielka- 00:05:04
5 m-ce - Hanna Ustupska - Obidowa - 00:05:05
6 m-ce - Emilia Brenkus - SP Nr 4 Lipnica Wielka- 00:05:25
CHŁOPCY
1 m-ce - Antoni Kuros - SP Klikuszowa - 00:03:01
2 m-ce - Gabriel Kowalski - SP Klikuszowa - 00:03:06
3 m-ce - Alan Marcisz - SP Klikuszowa - 00:03:22
4 m-ce - Tomasz Łowas - SP Nr 4 Lipnica Wielka - 00:04:19
5 m-ce - Maksymilian Karkoszka - SP Kiczory - 00:04:23
6 m-ce - Radosław Brenkus - SP Nr 4 Lipnica Wielka - 00:04:50

Kategoria 2008 - 2009 dystans 1 km
DZIEWCZĘTA
1 m-ce - Karolina Kuliga - SP Nr 1 Lipnica Wielka - 00:06:15
2 m-ce - Julia Jasica - SP Kiczory - 00:07:05
3 m-ce - Maja Chowaniec - Obidowa - 00:07:07
4 m-ce - Emilia Bednarz - Obidowa - 00:07:12
5 m-ce - Gabriela Kowalczyk – Zubrzyca Dolna - 00:07:48
6 m-ce - Kinga Brenkus - SP Nr 4 Lipnica Wielka - 00:08:01
CHŁOPCY
1 m-ce - Jakub Czubernat - SP 5 Nowy Targ UKS Orkan - 00:04:57
2 m-ce - Filip Filipiec - Obidowa - 00:05:52
3 m-ce - Lucjan Guziak - SP Klikuszowa - 00:05:56
4 m-ce - Kuba Karkoszka - SP Kiczory - 00:07:05
5 m-ce - Michał Miodun - SP Kiczory - 00:07:06
6 m-ce - Michał Pawliczak - Bukowina Osiedle - 00:07:14

Kategoria 2006 - 2007 dystans 2 km
DZIEWCZĘTA
1 m-ce - Aniela Czubernat - SP 5 Nowy Targ UKS Orkan - 00:09:46
2 m-ce - Wiktoria Jarząbek – Obidowa - 00:10:26
3 m-ce - Julia Guziak – SP Klikuszowa - 00:10:27
4 m-ce - Aleksandra Rączka - SP Klikuszowa - 00:11:01
5 m-ce - Wiktoria Garbacz - SP Waksmund - 00:11:09
6 m-ce - Celina Pawlak - SP Nr 4 Lipnica Wielka - 00:12:35
CHŁOPCY
1 m-ce - Karol Stachoń - Zakopane - 00:08:07
2 m-ce - Ksawery Kanior - SP Kiczory - 00:09:02
3 m-ce - Bartłomiej Zięba - SP Kiczory - 00:10:07
4 m-ce - Marcin Klejka - SP Klikuszowa - 00:11:27
5 m-ce - Krzysztof Wacław - SP Pyzówka - 00:11:37
6 m-ce - Adrian Wojtusiak - SP Nr 4 Lipnica Wielka - 00:12:31

Kategoria 2003-2005 -dystans 3 km
DZIEWCZĘTA
1 m-ce - Martyna Lichosyt - SP Nr 4 Lipnica Wielka - 00:11:25
2 m-ce - Emilia Szeliga - SP Klikuszowa - 00:12:36
3 m-ce - Marcelina Regiec - Sromowce Niżne - 00:13:30
4 m-ce - Gabriela Kanior - SP Kiczory - 00:14:09
5 m-ce - Kinga Szeliga - SP Klikuszowa - 00:14:12
6 m-ce - Magdalena Karnafel - SP Kiczory - 00:14:45
CHŁOPCY
1 m-ce - Robert Kubisiak - SP Nr 2 Lipnica Wielka - 00:10:40
1 m-ce - Kevin Dunaj - SP Nr 2 Lipnica Wielka - 00:10:40
1 m-ce - Jakub Brenkus - SP Nr 2 Lipnica Wielka - 00:10:40
1 m-ce - Przemysław Bandyk - SP Nr 2 Lipnica Wielka - 00:10:40
5 m-ce - Dawid Michalak - SP Kiczory - 00:12:07
6 m-ce - Sylwester Jasica - SP Kiczory - 00:12:45

Kategoria 1984-2002 dystans 5km
KOBIETY
1 m-ce - Agata Czaja - Pyzówka - 00:18:17
2 m-ce - Natalia Lichosyt - Lipnica Wielka - 00:21:40
3 m-ce - Natalia Guziak - Nowy Targ - 00:29:58
4 m-ce - Jolanta Ligas - Rogoźnik - 00:31:35
CHŁOPCY
1 m-ce - Daniel Stachoń - Zakopane - 00:16:25
2 m-ce - Ireneusz Rabski - Skomielna Biała - 00:16:27
3 m-ce - Marek Stec - Jabłonka - 00:22:12

Kategoria 1964-1983 dystans 5km
KOBIETY
1 m-ce - Milena Procko - Kielce - 00:21:11
2 m-ce - Irena Guziak - Nowy Targ - 00:22:52
3 m-ce - Ewa Pakos - Lipnica Mała - 00:24:08
4 m-ce - Aneta Orawiec - Lipnica Wielka - 00:26:03
MĘŻCZYŹNI
1 m-ce - Wiesław Czerniawski - Spytkowice - 00:21:12
2 m-ce - Mariusz Gąsior - Zabrze - 00:27:36

Kategoria poniżej 1963 dystans 5km
KOBIETY
1 m-ce - Sylwia Libardi-Kłyś - Gliwice - 00:25:16
MĘŻCZYŹNI
1 m-ce - Józef Rabski - Skomielna Biała - 00:16:22
2 m-ce - Władysław Rabski - Skomielna Biała - 00:16:48
3 m-ce - Ryszard Kłyś - Gliwice - 00:17:08
4 m-ce - Lesław Wesół - Nowy Targ - 00:18:49
5 m-ce - Maciej Kupczak - Cisiec (gm. Węgierska Górka)- 00:21:13
6 m-ce - Jan Jurasz - Cisiec (gm. Węgierska Górka)- 00:21:28

foto: Bronek Kowalczyk
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem