Menu
OSTRZEŻENIE
A+ A A-

Otwarte Biegi Przełajowe o tytuł "Puchar Burmistrza Rabki-Zdrój"

Dnia 8 czerwca 2018 odbyły się Otwarte Biegi Przełajowe o tytuł "Puchar Burmistrza Rabki-Zdrój". Zawody zostały rozegrane na Stadionie Miejskim  w Rabce-Zdroju i terenach przyległych, a wzięli w nich udział uczniowie naszych Szkół Podstawowych: SP2, SP3, SP4 i SP w Kiczorach.
Myślą przewodnią biegów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży oraz nabycie umiejętności współzawodnictwa zgodnego z zasadami ducha sportowego. Nasi uczniowie godnie reprezentowali swoje szkoły. Oliwia Kowalczyk ze Szkoły Postawowej nr 2 uplasowała się na czwartym miejscu. Magdalena Karnafel z Kiczor zajęła II miejsce. Patrycja Kocur ze Szkoły Podstawowej nr 3 zajęła III miejsce. Kacper Wójciak z Kiczor stanął na najwyższym podium, Sylwester Jasica z Kiczor IV miejsce i Ksawery Kanior V miejsce.
Dziewczęta w składzie: Jesica Dunaj, Patrycja Kocur, Małgorzata Kramarz i Klaudia Michalak ze Szkoły Podstawowej nr 3 zajęła drużynowo III miejsce, a drużyna chłopców w składzie: Kacper Wójciak, Sylwester Jasica, Ksawery Kanior ze Szkoły Podstawowej w Kiczorach również uplasowała się na III miejscu.
Szkoły za zajęcie miejsc I-III w każdej kategorii dziewcząt i chłopców otrzymały Puchary Burmistrza Rabki-Zdroju. Indywidualnie za zajęcie miejsc I-III wręczono medale i drobne upominki, a za miejsca I-VI dyplomy.