Menu
A+ A A-

III Pasterski Bieg Przełajowy - wyniki

W dniu 23 maja, na stadionie w Centrum Lipnicy Wielkiej, obyła się trzecia edycja Pasterskiego Biegu Pasterskiego. Uczestnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych zmagali się z przebyciem wyznaczonego dystansu: rocznik 2009 i młodsi - 400 metrów, rocznik 2007-2008 - 600 m., rocznik 2005-2006 - 800 m., rocznik 2002-2004 - 1000 m. oraz kategoria Open od rocznika 2001 - 1000 m. W zawodach wzięło udział 200 zawodników z naszej gminy ale również z miejscowości: Lipnica Mała, Zubrzyca Górna czy Podwilk. Panowała bardzo rodzinna i miła atmofera w duchu sportowych zmagań. Ostatecznie zawody zakończyły się wynikami a medale, dyplomy i nagrody wręczył Wójt Gminy Bogusław Jazowski oraz Kierownik Zawodów Andrzej Buroń. 

WYNIKI III Biegu Pasterskiego (do 6 miejsca) - 23 maja 2018 rok
KATEGORIA 2009 i młodsi - Dziewczęta
1 miejsce - Małgorzata Gnida - SP Kiczory
2 miejsce - Izabela Dunaj - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
3 miejsce - Aleksandra Kocur - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
4 miejsce - Magdalena Kobroń - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
5 miejsce - Faustyna Węgrzyn - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
6 miejsce - Karolina Kidoń - Lipnica Mała

KATEGORIA 2009 i młodsi - Chłopcy
1 miejsce - Bartosz Kowalczyk - SP Nr 2 Lipnica Wielka (Centrum)
2 miejsce - Mikołaj Barzak - SP Nr 1 Lipnica Wielka (Murowanica)
3 miejsce - Kamil Klapisz - SP Nr 2 Lipnica Wielka (Centrum)
4 miejsce - Dawid Janowiak - SP Nr 1 Lipnica Wielka (Murowanica)
5 miejsce - Maksymilian Karkoszka - SP Kiczory
6 miejsce - Łukasz Lichosyt - SP Nr 2 Lipnica Wielka (Centrum)


KATEGORIA 2007-2008 - Dziewczęta
1 miejsce - Oliwia Kowalczyk - SP Nr 2 Lipnica Wielka (Centrum)
2 miejsce - Joanna Kowalczyk - SP Nr 1 Zubrzyca Górna
3 miejsce - Wiktoria Brawiak - SP Kiczory
4 miejsce - Joanna Kulawiak - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
5 miejsce - Nikola Stanosz - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
6 miejsce - Karolina Kuliga - SP Nr 1 Lipnica Wielka (Murowanica)

KATEGORIA 2007-2008 - Chłopcy
1 miejsce - Filip Baniowski - SP Nr 2 Lipnica Wielka (Centrum)
2 miejsce - Łukasz Kocur - SP  Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
3 miejsce - Michał Miodun - SP Kiczory
4 miejsce - Jakub Klozyk - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
5 miejsce - Wiktor Lach - SP Nr 2 Lipnica Wielka (Centrum)
6 miejsce - Patrycja Wątorczyk - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)

KATEGORIA 2005-2006 - Dziewczeta
1 miejsce - Magdalena Karnafel - SP Kiczory
2 miejsce - Patrycja Kocur - SP  Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
3 miejsce - Jesica Dunaj - SP  Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
4 miejsce - Marta Kidoń - Lipnica Mała
5 miejsce - Karolina Kowalczyk - SP Nr 1 Podwilk
6 miejsce - Klaudia Michalak - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)

KATEGORIA 2005-2006 - Chłopcy
1 miejsce - Sylwester Jasica - SP Kiczory
2 miejsce - Kacper Wójciak - SP Kiczory
3 miejsce - Dawid Michalak - SP  Kiczory
4 miejsce - Bartłomiej Hrustek - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
5 miejsce - Ksawery Kanior - SP Kiczory
6 miejsce - Jan Smoliński - SP Nr 4 Lipnica Wielka (Przywarówka)

KATEGORIA 2002-2004 - Dziewczęta

1 miejsce - Wiktoria Michalak - Gimnazjum Lipnica Wielka
2 miejsce - Weronika Kościelak - Gimnazjum Lipnica Wielka
3 miejsce - Olga Kabat - SP Nr 2 Lipnica Wielka (Centrum)
4 miejsce - Aleksandra Symalczyk - Gimnazjum Lipnica Wielka
5 miejsce - Ewelina Węgrzyn - SP Nr 4 Lipnica Wielka (Przywarówka)
6 miejsce - Izabela Pawlikowska - SP Nr 4 Lipnica Wielka (Przywarówka)

KATEGORIA 2002-2004 - Chłopcy

1 miejsce - Robert Kubisiak - Gimnazjum Lipnica Wielka
2 miejsce - Mateusz Olesiński - Gimnazjum Lipnica Wielka
3 miejsce - Przemysław Bandyk - Gimnazjum Lipnica Wielka
4 miejsce - Jakub Brenkus - Gimnazjum Lipnica Wielka
5 miejsce - Dawid Kocur - SP Nr 3 Lipnica Wielka (Skoczyki)
6 miejsce - Przemysław Murzański - Gimnazjum Lipnica Wielka

KATEGORIA od 2001 Open - Mężczyźni
1 miejsce - Kamil Wilk - Liceum Lipnica Wielka
2 miejsce - Jakub Kramarz - Gimnazjum Lipnica Wielka
3 miejsce - Łukasz Flaszczyński  - Liceum Lipnica Wielka
4 miejsce - Dominik Jasiura - Gimnazjum Lipnica Wielka

Udało się bardzo sprawnie przeprowadzić zawody dzięki takim osobom jak: Kierownik Zawodów - Andrzej Buroń; Sędziowie - Żaneta Jabłońska-Kabat, Wojciech Janiszewski i Wójciech Kucek; opieka medyczna z Ośrodka Zdrowia: Lidia Scechura i Ewa Palej, Pan Mariusz Machajda - obsługa informatyczna, Strażacy z OSP Przywarówka z Józefem Karkoszką na czele, obsługa foto: Bronisław Kowalczyk; poczęstunek - Firma Pani Marii Bandyk; sami zawodnicy i ich opiekunowie  oraz organizatorzy: Wójt Gminy Lipnica Wielka Bogusław Jazowski oraz Gminne Centrum Kultury: Karolina Kowalczyk i Monika Klapisz oraz SP Nr 4 w Przywarówce.

foto: Bronek Kowalczyk
  • DSC_4374
  • DSC_4377
  • DSC_4379
  • DSC_4383
  • DSC_4386
  • DSC_4387
  • DSC_4393
  • DSC_4397
  • DSC_4401
  • DSC_4403
  • DSC_4405
  • DSC_4408
  • DSC_4413
  • DSC_4414
  • DSC_4416
  • DSC_4422
  • DSC_4426
  • DSC_4429
  • DSC_4432
  • DSC_4433

  • DSC_4435
  • DSC_4437
  • DSC_4439
  • DSC_4445
  • DSC_4447
  • DSC_4450
  • DSC_4452
  • DSC_4453
  • DSC_4459
  • DSC_4468
  • DSC_4474
  • DSC_4482
  • DSC_4483
  • DSC_4486
  • DSC_4489
  • DSC_4491
  • DSC_4492
  • DSC_4497
  • DSC_4505
  • DSC_4524

  • DSC_4533
  • DSC_4536
  • DSC_4540
  • DSC_4547
  • DSC_4551
  • DSC_4554
  • DSC_4556
  • DSC_4559
  • DSC_4564
  • DSC_4565
  • DSC_4569
  • DSC_4580
  • DSC_4583
  • DSC_4585
  • DSC_4601
  • DSC_4616
  • DSC_4627
  • DSC_4637
  • DSC_4650
  • DSC_4664

  • DSC_4672
  • DSC_4680
  • DSC_4686
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem