Menu
OGŁOSZENIE
      Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza pyłem PM 10 (.pdf)       KORONAWIRUS strefa czerwona - informacje dla mieszkańców       www.gov.pl/koronawirus       Szanowni mieszkańcy,

Przypominamy, że zgodnie z Uchwałą Nr XXIV/160/2020 Rady Gminy Lipnica Wielka z dnia 28 grudnia 2020 r. istnieje jeszcze możliwość składania wniosków do projektu planu miejscowego w granicach obszarów wskazanych na załącznikach graficznych 1-15 do powyższej
A+ A A-

Wystawa oraz wyniki XVIII Gminnego Konkursu Szopek i Ozdób Bożonarodzeniowych Polecany

Serdecznie zapraszamy Państwa do Domu Ludowego w godzinach pracy jednostek, w okresie międzyświątecznym, by oglądnąć pokonkursową wystawę szopek i ozdób bożonarodzeniowych, bowiem ogrom pomysłów z roku na rok wciąż zaskakuje. Poniżej przedstawiamy protokół konkursu. 

Protokół VIII Gminnego Konkursu Szopek i Ozdób Bożonarodzeniowych
Lipnica Wielka 23.12 2020 r.
22 grudnia 2020 r. jury w składzie:
Janina Karkoszka – przewodnicząca,
Karolina Kowalczyk – członek
Stanisława Kucek – członek,

dokonało oceny prac konkursowych i przyznało następujące miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

SZOPKI
SZKOŁY PODSTAWOWE kl. 0 – III ORAZ PRZEDSZKOLAKI
I miejsce
Aleksandra Mikłusiak kl. I SP 1
II miejsce
Kamil Ziemba kl. III SP 2
III miejsce
Agata Zborowska kl. III SP 2
Lilii Domin kl. „0” b w Kiczorach
Wyróżnienie
Aleksandra Michalak kl. I SP 3
Antosia Bandyk Odział Przedszkolny w Kiczorach

SZKOŁY PODSTAWOWE kl. IV – VI
I miejsce
Barbara Huzior kl. IV SP 3
Andrzej Dunaj kl. V SP 2
Joanna Bandyk kl. VI SP 4
Kamila Kramarz kl. IV SP 3
II miejsce
Martyna Lichosyt kl. VI SP 3
Zuzanna Lichosyt kl. IV SP 3
Szymon Wontorczyk kl. VI SP 3
Magdalena Żurek kl. V SP 3
Monika Bosak kl. V SP 3
III miejsce
Aleksandra Kocur kl. V SP 3
Agata Karaś kl. IV SP 3

SZKOŁY PODSTAWOWE kl. VII – VIII
I miejsce
Karolina Dunaj kl. VII SP 2

DOROSLI, W TYM UCZNIOWIE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
I miejsce
Łucja Bandyk Lipnica Wielka 
Aleksander Węgrzyn Lipnica Wielka 
II miejsce
Aleksandra Bandyk Lipnica Wielka 
Izabela Bandyk Lipnica Wielka 
Mateusz Bandyk Lipnica Wielka 1

PRACE WSPÓLNE (RÓŻNE KATEGORIE WIEKOWE), W TYM PRACE RODZINNE
I miejsce
Gabriela, Kacper, Nikola Jasiura SP 4
Iza Dunaj kl. V SP 3, wraz z tatą Ryszardem
Anna Bodek z dziećmi Lipnica Wielka 777
II miejsce
Zosia Kuliga, Sebastian Bochaczyk, Michalina Kuliga kl. „0”, III i III SP 1
Amelia Kacper Michalak kl. VI i IV SP 3
Mariusz, Dawid, Małgorzata Indyccy SP 3 Lipnica Wielka 942 B
III miejsce
Julia, Norbert, Nikodem Pawlak kl. V, III, „0” SP 1
Klasa „0” SP 1
Sebastian Karkoszka kl. I SP 4 z rodziną
Wyróżnienie
Emilia i Julia Mastela – Grupa Nr 5

OZDOBY BOŻONARODZENIOWE
SZKOŁY PODSTAWOWE kl. 0 – III ORAZ PRZEDSZKOLAKI
I miejsce
Liliana Klima kl. „0” SP Kiczory
II miejsce
Gabriela Komperda kl. „0” SP Kiczory
Maksymilian Komperda kl. I SP Kiczory
Wiktoria Wilk – Juraszek kl. II SP Kiczory

SZKOŁY PODSTAWOWE kl. IV – VI
I miejsce
Maksymilian Klima kl. IV SP Kiczory
II miejsce
Paulina Dziubek kl. VI SP 2
Julia Stachulak kl. IV SP Kiczory
Andrzej Dunaj kl. V SP 2

SZKOŁY PODSTAWOWE kl. VII – VIII

I miejsce
Karolina Dunaj kl. VII SP 2
Marta Brenkus kl. VII SP 4

DOROŚLI, W TYM UCZNIOWIE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
I miejsce
Marcela Klima, Kiczory
Mariola Karkoszka, Lipnica Wielka 1057 A

PRACE WSPÓLNE (RÓŻNE KATEGORIE WIEKOWE), W TYM PRACE RODZINNE
II miejsce
Maks, Gabriela, Halina Komperda, Kiczory 16
Wiktoria Stachulak kl. „0” z mamą, Kiczory

Komisja wyraża ogromne zadowolenie z bardzo dużej ilości prac, oryginalnych pomysłów oraz różnorodności użytych materiałów.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy. Dla wszystkich uczestników przewidziano nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminne Centrum Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną – organizatorów konkursu. O sposobie i formie odbioru nagród poinformujemy w późniejszym terminie. 

foto: E.M.



Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem