Menu
A+ A A-

Wyniki wyboru Inicjatyw Lokalnych, zgłaszanych w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2019, realizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej

 
Protokół ze spotkania dotyczącego wyboru Inicjatyw Lokalnych, zgłaszanych w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2019, realizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej

W dniu 25 lipca 2019 roku, o godzinie 15:00, Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej zakończyło nabór przyjmowania pomysłów/inicjatyw w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019.

W dniu 26 lipca 2019 r. w Urzędzie Gminy Lipnica Wielka o godz. 10:00 odbyło się spotkanie, w sprawie wyboru inicjatyw lokalnych, które będą realizowane na terenie Gminy Lipnica Wielka. W spotkaniu wzięli udział członkowie Komisji Konkursowej powołanej przez Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej.

W skład Komisji Konkursowej weszli:
 • Małgorzata Wójcik - opiekun ze strony NCK,
 • Jakub Dyrcz – Zastępca Wójta Gminy Lipnica Wielka, 
 • Renata Martyniak – specjalista ds. projektów, osoba odpowiedzialna za opracowanie diagnozy potrzeb, 
 • Katarzyna Pacholska – Solawa – specjalista ds. projektów, osoba odpowiedzialna za opracowanie diagnozy potrzeb, 
 • Janina Karkoszka – Przewodnicząca Komisji Kultury przy Radzie Gminy Lipnica Wielka
 • Karolina Kowalczyk – dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej 
W wyniku konkursu wpłynęło 7 inicjatyw tj.:
 1. „Tworzymy pamiątkę”
 2. „Przy lipnickim stole”
 3. „Ludzie i kultura w Lipnicy Wielkiej”
 4. „Popisy kulturowe”
 5. „Śladami Józefiny i Emila Mików”
 6. „Lipnickie dróżki, drogi i chodniki...”
 7. „Orawskie trombity”

Jurorzy zapoznali się ze wszystkimi inicjatywami lokalnymi które wpłynęły do GCK w Lipnicy Wielkiej. W trakcie wspólnej dyskusji i oraz wprowadzeniu drobnych modyfikacji programowych i finansowych inicjatyw, wybrano wszystkie siedem inicjatyw do dofinansowania i realizacji w gminie Lipnica Wielka zgodnie z Regulaminem Konkursu na Inicjatywy Lokalne.

Inicjatywy lokalne zostały zgłoszone przez osoby w różnym wieku i wszystkie działania skierowane są do szerokiego grona odbiorców. Z osobami zgłaszającymi inicjatywy będziemy kontaktować się indywidualnie w celu uzgodnienia szczegółów. Informacje dotyczące poszczególnych inicjatyw będą także dostępne w siedzibie GCK w Lipnicy Wielkiej. 

PROTOKÓŁ
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem