Menu
A+ A A-

Zaproszenie na Orawski Festiwal Artystyczny

W dniach 29 – 31 marca w Jabłonce i Lipnicy Wielkiej już po raz piąty zostanie zorganizowany Orawski Festiwal Artystyczny.

Zgodnie z tradycją pierwszego dnia zostaną zorganizowane warsztaty dla dzieci i młodzieży – w tym roku w Orawskim Parku Etnograficznym w Zubrzycy Górnej.

Drugi dzień to czas przesłuchań i występów laureatów poprzednich edycji oraz zaproszonych gości i gwiazdy wieczoru – która jeszcze na chwilę obecną zostaje objęta tajemnicą. Uczestnicy “OFA” powalczą o nagrodę pieniężną, która jest główną nagrodą festiwalu oraz o liczne nagrody rzeczowe, a także możliwość uczestnictwa w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach artystycznych – mówią organizatorzy. 

Na zakończenie w niedzielę w kościele parafialnym w Lipnicy Wielkiej planowana jest Msza Święta z udziałem zaproszonych zespołów folklorystycznych.

Organizatorzy zapraszają do zapisów i uczestnictwa w festiwalu, a także do bieżącego śledzenia postępów organizacyjnych na oficjalnym profilu OFA: www.facebook.com/orawskifestiwal.

ofa plakat
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem