Menu
A+ A A-

Wyniki XVI Gminnego Konkursu Szopek i Ozdób Bożonarodzeniowych

Dziękując wszystkim osobom, które tak licznie wzięły udział w XVI Gminnym Konkursie Szopek i Ozdób Bożonarodzeniowych przedstawiamy wyniki: 

Protokół z XVI Gminnego Konkursu Szopek i Ozdób Bożonarodzeniowych

W Konkursie oceniono 38 szopek w pięciu kategoriach:
I kategoria – szkoły podstawowe kl. 0 - III oraz przedszkolaki – 13 szopek
II kategoria – szkoły podstawowe kl. IV – VI – 4 szopki
III kategoria – szkoły podstawowe kl. VII – VIII oraz gimnazjum - 1 szopka
IV kategoria – dorośli – 3 szopki
V kategoria - prace wspólne (rózne kategorie wiekowe) – 17 szopek
oraz 19 ozdób bożonarodzeniowych  (indywidualne i wspólne)

Komisja w składzie:
Monika Tlałka – Przewodniczaca 
Karolina Kowalczyk – Członek
Stanisława Kucek – Członek
Danuta Paplaczyk - Członek
dokonała oceny przyznając miejsca:
SZOPKI
SZKOŁY PODSTAWOWE kl. 0 – III oraz przedszkolaki
I miejsce 
1. Zuzanna Lichosyt kl. II SP 3
2. Weronika Fitak kl. II SP 3
3. Kacper Janowiak kl. III SP 2
4. Tomasz Łowas kl. II SP 4
5. Andrzej Dunaj kl. III SP 2
6. Tomasz Bandyk kl. III SP 4
7. Patrycja Kasprzak l. 3 Publiczne Przedszkole w Kiczorach Gr. "Żabki"
II miejsce 
1. Bartosz Matusiak l. 3
III miejsce 
1. Ewa Kubacka kl. II Orawska Szkoła Podstawowa w Jabłonce
Wyróżnienia
1. Justyna Hrustek kl. 0
2. Nikola Gwiżdż kl. I SP 4
3. Emilia Brenkus kl. I SP 4
4. Oliwier Daniel kl. I SP 4

SZKOŁY PODSTAWOWE kl. IV – VI
I miejsce 
1. Karolina Dunaj kl. V SP 2
2. Piotr Bandyk kl. V SP 4
II miejsce 
1. Julia Bandyk kl. V SP
Wyróżnienie
1. Natalia Gwiżdż kl. 4 SP 4 

SZKOŁY PODSTAWOWE kl. IV – VI oraz gimnazjum
I miejsce
1. Mateusz Bandyk kl. VIII SP 4

DOROŚLI
I miejsce 
1. Mariola Bandyk Lipnica Wielka 1057 A
2. Aleksandra Bandyk Lipnica Wielka 1074 A
3. Magdalena Jasiura Lipnica Wielka 1057

PRACE WSPÓLNE
I miejsce
1. Kevin Mansfeld (kl. IV) z mamą SP Kiczory
2. Katarzyna Zięba z synami Tomaszem i Bartłomiejem Kiczory 79A
3. Stanisław Hola z synami: Pawłem (kl. III) i Tomaszem (l.5)
4. Kinga Brenkus i Radosław Brenkus SP 4
5. Klasa 0 – SP 1 
II miejsce
1. Joanna Bandyk (kl. IV) i Łucja Bandyk (mama) SP 4
2. Publiczne Przedszkole w Kiczorach – Grupa "Pszczółki" (3,4,5-latki)
3. Maksymilian Klima (kl. II) z mamą SP Kiczory 
4. Kółko Plastyczne (Julia Jazowska, Wiktoria Wontorczyk, Magdalena Dziubek, Ewelina Wnęk, Oliwia Praszek, Jacek Bublewicz, Dawid Wontorczyk, Michalina Michalak)
5. Emila Kozak (l.8) z babcią Jabłonka
6. Otylia Grelak (kl. II) z mamą Orawska Szkoła Podstawowa w Jabłonce
III miejsce
1. Gabriela, Kamil, Patrycja Michalak SP 4
2. Magdalena Gwożdż (kl. I) z mamą Orawska Szkoła Podstawowa w Jabłonce
3. Natasza Rybińska (kl.II) z mamą Orawska Szkoła Podstawowa w Jabłonce
Wyróżnienia
1. Sandra Bandyk (kl.V) i Oliwier Bandyk (kl. II) SP 4
2. Sonia Rajšic (kl. IV) z mamą Orawska Szkoła Podstawowa w Jabłonce
3. Samira Michalak (kl.I) i Wiktoria Michalak (kl.I) SP 1

OZDOBY BOŻONARODZENIOWE 
Ozdoby indywidualne
I miejsce 
1. Maja Warzeszak kl. III SP 2
2. Wiktoria Borowy kl. II SP Kiczory
II miejsce
1. Natalia Gwiżdż kl. IV SP 4
2. Dawid Borowy l. 5 Publiczne Przedszkole w Kiczorach
3. Agata Karaś kl. II SP 3
III miejsce 
1. Max Komperda l. 5 Publiczne Przedszkole w Kiczorach
2. Joanna Bandyk kl. IV SP 4
3. Gabriela Komperda l. 3 Publiczne Przedszkole w Kiczorach
4. Marta Barszcz kl. IV SP 3
5. Karolina Dunaj kl. V SP 2
6. Andrzej Dunaj kl. III SP 2

Ozdoby wspólne
I miejsce 
1. Paweł Dunaj z mamą Przedszkole "Bajkowa Kraina"
2. Emila Bodek, Sabina Domin, Anna Garaj, Oskar Jasica, Maria Karkoszka, Sebastian Kapołka, Amelia Kramarz, Marika Wójciak kl. I SP Kiczory
II miejsce
1. Międzyszkolny Klub Wolontariuszy "Anioły Miłosierdzia" SP Kiczory
2. Kółko Bibułkarskie (Małgorzata Gnida (IV), Amelia Kanior (III), Dawid Chudoba (III) SP Kiczory 
3. Kółko Bibułkarskie (Julia Jasica (IV), Maja Kiełczewska (IV) SP Kiczory
Wyróżnienia
1. Bartosz Kiełczewski (kl.I) i Jakub Garaj (kl.I) SP Kiczory
2. Kółko Bibułkarkie (Amelia Słaby (III), Małgorzata Gnida (IV), Samuel Karkoszka (III), Amelia Kanior (III), Maja Kiełczewska (IV), Julia Jasiura (IV) SP Kiczory
3. Kółko Bibułkarskie (Amelia Słaby (IV), Samuel Karkoszka (III) SP Kiczory

Komisja z roku na rok nie wychodzi z podziwu i potwierdza wielki kunszt przygotowania wszystkich szopek i ozdób, w których wykonanie jest włożone nie tylko wiele pracy ale przede wszystkim mnóstwo serca. Pomysł goni pomysł, a uczestnicy po dostarczeniu wszystkich szopek przychodzą do miejsca złożenia prac i chętnie podglądają konkurentów;). Przypomina się o samodzielności wykonania wszystkich!!! elementów szopki (bez kupnych, gotowych elementów).


Dla wszystkich autorów w imieniu komisji kierujemy wielki ukłon za profesjonalne, artystycznie dojrzałe prace. Dziękujemy serdecznie za tak liczne wzięcie udziału. Mamy świadomość, iż w przygotowanie szopek angażują się całe rodziny więc to dodatkowo podkreśla wagę tego konkursu, bowiem w takim okresie przedświąteczny integruje ze sobą osoby sobie bliskie. 


Dla uczestników przewidziano nagrody ufundowane przez Gminne Centrum Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną – organizatorów konkursu. Dla wszystkich uczestników przewidziano nagrody rzeczowe, które zostaną przekazane do szkół, lub do osobistego odebrania (o terminie odbioru organizator poinformuje nagrodzonych) .


Na tym protokół zakończono i podpisano
foto: Bronek Kowalczyk
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

  • 41
  • 42
  • 43
  • 46
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem