Menu
A+ A A-

Fotowoltaika - najnowsze informacje

O G Ł O S Z E N I E  W Ó J T A

Wójt Gminy Lipnica Wielka uprzejmie informuje, iż w związku z przystąpieniem Gminy Lipnica Wielka do złożenia wniosku o dofinansowanie projektu dotyczącego paneli fotowoltaicznych, w najbliższym czasie odbędzie się audyt firmy zewnętrznej u osób, które złożyły deklaracje przystąpienia do programu. Audytorzy ocenią możliwości lokalizacji paneli na danym budynku.

Równocześnie ogłasza się dodatkowy nabór wstępnych ankiet na LISTĘ REZERWOWĄ, która będzie ewentualnie rozpatrywana w przypadku zwolnienia się miejsc. Ankiety dostępne będą na stronie internetowej www.lipnicawielka.pl jak również w Urzędzie Gminy pok. Nr 2. Ankiety należy składać na dzienniku podawczym Urzędu Gminy w godzinach pracy Urzędu, pok. Nr. 2 do końca października br.


O G Ł O S Z E N I E   W Ó J T A

Wójt Gminy Lipnica Wielka zaprasza osoby, które złożyły ankiety w ramach projektu dotyczącego paneli fotowoltaicznych na spotkanie informacyjne z przedstawicielami firmy, które odbędzie się dnia 22 października br. (tj niedziela) o godz. 13:00 w Domu Ludowym.
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem