Menu
A+ A A-

Przedłużony termin naboru wstępnych ankiet zgłoszeniowych dla osób zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznych

OZE - przedłużony termin składania ankiet zgłoszeniowych

Wójt Gminy Lipnica Wielka informuje, iż w związku z dużym zainteresowaniem projektem na budowę mikroinstalacji fotowoltaicznych, służących do wytwarzania energii elektrycznej - wydłuża się termin składania ankiet do 28 lipca 2017 r.


Wójt Gminy Lipnica Wielka zwraca się do wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Lipnica Wielka o wypełnienie załączonej poniżej ankiety
w związku z planowanym naborem wniosków o przyznanie pomocy z działania 4.1.–„Zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii”, poddziałania 4.1.1 „Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 w zakresie operacji wykorzystujących odnawialne źródła energii, służących do wytwarzania energii, w szczególności energii elektrycznej i/lub cieplnej.

Ankiety dostępne będą na stronie internetowej Gminy Lipnica Wielka www.lipnicawielka.pl jak również w Urzędzie Gminy pok. Nr. 2.
Ankiety należy składać na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Lipnica Wielkw godzinach pracy Urzędu, pok. Nr. 2 w okresie od dnia 19.06.2017 r. do dnia 14.07.2017 roku.

WARUNKI PRZYSTĄPIENIA
Warunkiem uczestnictwa w projekcie będzie wyrażenie zgody na bezpłatne użyczenie Gminie miejsca na wykonanie instalacji na okres 5 lat (tzw. okres trwałości projektu) od momentu zakończenia realizacji projektu.
Wniesienie ustalonego finansowego wkładu własnego wraz z obowiązującym podatkiem VAT.
Brak możliwości montażu na dachu pokrytym eternitem.
Moduły Fotowoltaiczne - Szacunkowe koszty montażu instalacji fotowoltaicznych przy dofinansowaniu ze środków RPO WM na lata 2014-2020 w wysokości do 60% kwoty netto Zał. nr. 2
Montaż na dachu budynku mieszkalnego, w obrębie budynku mieszkalnego – VAT 8%
Montaż na dachu budynku gospodarczego, na gruncie – VAT 23%

DOKUMENTY:
WSTĘPNA ANKIETA
SZACUNKOWE KOSZTY
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem