Menu
A+ A A-

Rekrutacja

Rozpoczynamy rekrutację do Publicznego Przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz  pierwszych klas szkół podstawowych w Gminie Lipnica Wielka. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Wójta Gminy Lipnica Wielka wraz z zasadami, kryteriami rekrutacji oraz terminami składania dokumentów. 

 Wnioski o przyjęcie oraz wnioski o kontynuację edukacji do Publicznego Przedszkola w Lipnicy Wielkiej (oddziały w Kiczorach oraz Centrum) należy składać w Centrum Usług Wspólnych w Lipnicy Wielkiej - Lipnica Wielka 523 (obok hali sportowej, dawniej gabinety rehabilitacji) w godz. 8.00 - 14.00  w wyznaczonych terminach.

 Przy rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dokumenty należy składać w kancelarii Dyrektora danej szkoły podstawowej w godz. 8.00 - 14.00.

 Deklarację o kontynuacji nauki do pierwszych klas szkół podstawowych należy składać w terminie do dnia 16 marca 2018 roku. Niezłożenie ww. deklaracji jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w klasie pierwszej danej szkoły podstawowej od dnia 01 września 2018 roku

1. Zarządzeniem Wójta Gminy Lipnica Wielka
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem